| Fabulous a întrebat:

care stiti cum activez wireless? Am un buton special pe laptop dar nu merge. Mentionez ca am Acer aspire 5541.

Răspuns Câştigător
| micutsa19 a răspuns:

Ai in partea dreapta pe bara de start o chestie unde se afiseaza pictogramele ascunse, dai click pe ea acolo. Vei da de niste pictograme printre care si una care reprezinta wireless-ul. Daca dai click pe ea iti va scrie WLAN:off apoi iti va aparea o fila unde iti scrie wireless LAN adapter. In capatul acestui scris ai 2 rubrici: status si action, sub action scrie turn on. Dai click pe el si iti va aparea turn off. Sper ca am fost destul de explicita [la mine asa e].

Bafta.

2 răspunsuri:
| micutsa19 a răspuns:

Nu stiu, mie imi apare asta asta cand nu am semnal. Adreseaza-te firmei de la care ai net.

| Fabulous explică:

Bine am reusit.Merci mult.Dar acum imi apare security key.Ce sa scriu acolo?