| roxanamaria13 a întrebat:

Bună TPU, am un laptop și nu se aprinde, dar beculețul arată că este aprins. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Probabil că ai probleme doar cu display-ul, iar de făcut nu ar fi prea multe.

| PainTech a răspuns:

Incearca in primul rand sa il scoti din priza si sa ii scoti si bateria, sa ti apasat pe butonul de pornire, apoi sa le bagi la loc.

E posibil sa fie si de la Display cum a zis Celcestietot, dar pot fi si alte multe alte cauze. In general le iei in ordine de la cele mai simple la cele mai complexe.