| Roxana313131 a întrebat:

Am un Samsung galaxy GT-S5570 si as dori sa imi pun niste muzica. Am cablu de date dar atunci cand il conectez la laptop doar se incarca, nici macar nu imi arata semnul acela de USB. Uneori apare semnul de la USB si imi spune sa il conectez la pc si cand apas imi spune sa astept. In maximum 15 secunde imi spune ca este conectat si gata sa fie transferata muzica sa ce vreau eu dar iese imediat. Adica nu sta mult conectat... sper sa intelegi ce spunlaughing...Astept un raspuns, multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca Samsung Kies de aici.Sursa:http://samsung-kies.ro.softonic.com

| TheCosmin02 a răspuns:

Ai activat "depanare usb"?