| DavidAntonio a întrebat:

Am un pc care nu mai pornește deloc, apăs pe butonul de Power și nimic, l-am scos din priza l-am băgat la loc, nimic, după am închis sursa și am deschis-o, nimic. Ce sa fac, mai pot face ceva cu el?

Răspuns Câştigător
| BobocelMihai a răspuns:

Scoate bateria de la bios. Scoate toate cablurile din el si lasa-l asa o jumatate de ora dupa aceea porneste.Scoate si mufa dreptunghiulara din placa de baza. Aceea mufa alba cu picioare multe. se poate sa fie si de la butonul de power

| DavidAntonio explică (pentru BobocelMihai):

Am sa încerc îți mulțumesc pentru sfat!

| BobocelMihai a răspuns (pentru DavidAntonio):

Ai reusit?

| DavidAntonio explică (pentru BobocelMihai):

A pornit îți mulțumesc!