| REZISTANCE a întrebat:

Am un S7 Edge si am o problema cu el. Am deblocarea cu amprenta activata si merge sa deblochez cu ea dar cateodata cand blochez telefonul si il deschid, merge amprenta sa il deblochez si imi cere amprenta pentru deblocare, dar daca il blochez inapoi si vreau sa il deblochez nu mai imi cere amprenta, telefonul ramanand la discretia oricui, cum pot remedia problema?

1 răspuns:
| Hunter163 a răspuns:

Ata este un glitch de la Samsung la toate S Edgeuri si vor fi reparate problemele in scurt timp. si la prietenii mei este asa