| Acaikus a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S si as vrea sa stiu cum pot instala toate aplicatiile pe cardul SD. Dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Constantin_Cristi_1990 a răspuns:

Pai dai si tu o funda acolo!laughingTe rog.

2 răspunsuri:
| Constantin_Cristi_1990 a răspuns:

Salut! Ti-am inteles complet problema.Eu am un Samsung Galaxy Mini2 si imi merg aplicatiile.
1)Deci in primul rand trebuie sa iti faci un cont pe google(bineinteles ca trebuie sa ai internet pe wi-fi sau retele mobile).
2)Dupa ce ti-ai facut cont cauti in meniul principal si cauti Magazin Play sau Google Play.
3)Intri pe el si dai la top-ul articolelor gratuite si cauti orice joc vrei tu!
4)Intri pe el si dai "Instalati" apoi "Acceptati si descarcati".
5)Acum esti liber sa te joci!;)
Funda?:*
Daca nu ai inteles iti las si link-ul acesta : http://www.planetatech.net/2012/01/cum-descarci-aplicatii-android.html

| Acaikus explică (pentru Constantin_Cristi_1990):

Fara suparare da stiam asta demultlaughing Nu mi-ai inteles problema... da am rezolvat-o pana la urma... Oricum mersi c-ai raspunsbig grin