| andrey1412 a întrebat:

am un Samsung Galaxy S3 Neo si nu prea sunt multumit de el, stiti cum as putea sa scap de el, astfel incat sa primesc cam 70-80 din pretul pe care l-am dat? Cand l-am luat am dat aproximativ 820lei. Vreau sa imi recomandati un telefon de buget mediu 1000-1400lei, sa fie Samsung si sa primeasca update la Lolipop 5.1.1 sau la Marshmallow 6.

2 răspunsuri:
| Teodor1999 a răspuns:

Poti incerca sa-l vinzi pe olx, iar in legatura cu ce sa-ti cumperi, ar fi bun A5, mai ales acum pentru ca este la oferta pe eMAG: http://www.emag.ro/......D47T3MBBM/

Răspuns utilizator avertizat