| ANDReY000 a întrebat:

Buna tpu.Am un sistem 5.1 de la Samsung are cam 5 ani deci nu e un model foarte nou dar se aude bine in general.Boxele sunt in regula.Cam de 3 saptamani am o problema cu el.Cand ascult muzica sau vizionez un film sunetul se intrerupe sunetul dintr-o data fara ca sistemul sa se opreasca.El este sub tensiune afisajul merge dar boxele nu se aud sau se aud foarte infundat. Daca ii dau o repornire merge dar nu intotdeauna pentru ca uneori merge doar o boxa si iar trebuie sa il repornesc sau sa dau volumul la jumatate(adica sa scol vecinii)ca sa mearga celelalte boxe.Cablurile sunt foarte ok am verificat.Nu stiu ce are. AJUTOR dau funda.

1 răspuns:
| TorokJanos a răspuns:

Este posibil sa fie un condensator elactrolitic slab care nu filtreaza curentul destul de bine, se incalzeste putin si e de ajuns sa intre in starea asta