| ChioHelp a întrebat:

Am un telefon Evolio Yuppi. Cand bag cardul in el vede pot asculta muzica pusa de pe alt telefon cand intru in Manager Fisiere.
Dar daca vreau sa mut ceva nu are meniu (card sd sau ceva gen la setari >- aplicatii > card sd sau sd card), nu are buton (exemplu : muta aceasta aplicatie pe cardul sd sau ceva gen), nu are probleme, e nou nout. Am inteles ca nu suporta nici un card. Funda!

1 răspuns:
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Acela este un telefon pentru copi mai mici nu vei reusi sa faci nimic ce poate face un telefon Android obisnuit