| ElM4gn1fic0 a întrebat:

am si eu un samnsung galaxy s3 si am intrat la setari - manager aplicatii - toate si am drezactivat din greseala "fisierele mele" acum nu mai imi apare in meniu fisierele mele si nu pot sa intru unde aveam si eu poze, muzica etc. Am incercat sa iau un file manager de pe google play dar nu imi place cum este si cand sunt in meniu si dau la "dezinstalare" imi apare cum ca pot dezinstala aceasta aplicatie pe cand la cea pe care am sters-o eu nu aparea asa. As vrea daca se poate sa imi spuneti cum sa fac sa apara din nou fisierele mele in meniu sau polaris viewer. (polaris viewer am vazut ca este la setari - manager aplicatii - toate si este activat dar tot nu apare in meniu)

3 răspunsuri:
| Annitu30 a răspuns:

Intra la setari si de acolo acceseaza manager aplicatii.

| ElM4gn1fic0 explică (pentru Annitu30):

Am incercat dar nu mai imi apare fisierele mele ca se le activez.

| ElM4gn1fic0 explică:

Am intrat dar nu mai gasesc fisierele mele ca sa le activez