| FashionVictim93 a întrebat:

Buna Tpu.Am un telefon LG kp500, iar atunci cand intru pe facebook atat dupa aplikatie pentru telefon cat si normal nu apar online pe facebook sau macar cu telefonul acela in fatza..cum as putea aparea si eu macar cu telefonul acela? ..multumesc happy

Răspuns Câştigător
| iuliaiuli18 a răspuns:

Oh sad Am acelasi telefon si nu imi merge internetul. In ce retea esti? What?sad si ai si aplicatie pe telefon pentru facebook? Ce soarta cruda.
De obicei, stiu persoane care intra dupa telefon pe facebook si le apare telefonul cand sunt online, doar ca au telefon cu android straight face Lg-ul nu are android.

| FashionVictim93 explică (pentru iuliaiuli18):

Poi am o cartela de Orange pe cale o folossc pentru internet si merge totul super ok pe el dar am doua probleme una ca nu imi apare telefonul cand sunt online sau macar bulinutza dar asa pot face orice pe facebook absolut orice ...si a 2 problema este ca nu imi merg videoclipurile pe youtube ..mersi mult acum inteleg de ce nu imi merge happy.Am si abonament cosmote dar nu am incercat inca sa vad daca merge si pe cosmote netul dar cred ca ar merge nu as venea problema happy

| iuliaiuli18 a răspuns (pentru FashionVictim93):

Aaaa...pai si mie mi-a mers netul pe Orange, dar nu cu facebook-ul cum ai zis tu si da, nici mie nu-mi mergea YT.-ul

| iuliaiuli18 a răspuns (pentru FashionVictim93):

Mama are un Nokia C3 si na, poti sa te conectezi la internet direct de la wirelles fara sa mai ai net pe telefon.Si cand intru pe facebook imi zice sa descarc aplicatia pentru a naviga mai rapid.Pe tine nu te intreaba? Ma gandesc ca asa ai putea sa apari online cu bulinuta sau telefonul. thinking

| FashionVictim93 explică (pentru iuliaiuli18):

Pai am descarcat aplicatia dar merge perfect si aplicatia si adica intru normal pe facebook si pot sa las mesaje etc dar nu apar nici cu bulinuta apar offline dar totusi eu sunt online happy ...este ciudat happy

| iuliaiuli18 a răspuns (pentru FashionVictim93):

Foarte posibil sa fie din cauza androidului thinking

| FashionVictim93 explică (pentru iuliaiuli18):

Multumesc mult ca m-ai ajutat sa aflu cauza...happy