| annie4u a întrebat:

Am un telefon Nokia 5530 XpressMusic. Difuzoarele merg perfect( daca vreau sa ascult muzica sau sa vorbesc pe difuzor), insa cand vorbesc la telefon normal, aud ff incet persoana respectiva, desi volumul este dat la maxim sad. Ma poate ajuta cineva? Am umblat la setari, in meniu, peste tot, dar nu am gasit nimic care poate rezolva problema.

Ms anticipat!:*

5 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

Si eu am la fel
si eu am umblat la setari sunet
si l-am dat la standard
bafta

| TheLastCookie a răspuns:

Pai inseamna ca acumulatorul telefonului e stricat du-l la un specialist si o sa mearga foarte bine!

| silviu95gtx a răspuns:

Du-l la un specialist. e din cauza difuzorului ala mic. o sa ti-l rezolve destul de ieftin. in jur de10-15 lei

| annie4u explică:

Spuneti-mi cei care aveti acest model de telefon va rog si aveti problema asta sau ati avut-o, pentru ca am auzit mai multe variante, insa toti aveau alt modelsad. Plzz helpsad

| Sandu_Codry_1975 a răspuns:

In telefon este un program de optiuni intra in el