| blaaaaa a întrebat:

Am un Nokia 5530 XpressMusic si am o problema la el. Cand vorbesc cu cineva se aude foarteee, dar foarte incet, desi volumul este la maxim.Melodiile si alte chestii se aud super, dar cand vorbesc la telefon de multe ori trebuie sa dau pe speaker.La inceput nu imi facea asa. Ce imi recomandati sa fac?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu am 5540 xpressmusic, dar nu am problema asta! du-l la service, si verifica-i setarile inca o data!

| theLOVEsc a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la service du-te la setari si este o optiune revenire din setarile din fabrica poate reusesti happy