| Vdariusbubu a întrebat:

Am un telefon ZTE Grand X In. Cand il conectez la calculator prin cablul USB nu-mi apare driver-ul lui. Nu apare nimic de instalat. Eu vreau sa bag muzica pe el. Si n-am cum ca efectiv calculatorul nu detecteaza telefonul. Cum se poate rezolva aceasta problema?

1 răspuns:
| Alexandru_Topea_1989 a răspuns:

Buna..este ciudat..am si eu aceeas problema cu care ma confrunt cam de vreo 3 luni si nu i-am dat de cap....la PC merge sa ma conectez prin cablu de date in schimb la netbook nu pot si nu stiu de ce. Daca ai gasit o solutie intre timp te rog sa o postezi aici. O zi buna