| theflorinkilba a întrebat:

Bună TPU! Am un televizor Philips 17ht3304 01 pentru cod de deblocare al meniului în alt telecomandă, dacă apăs pe 3 1 9 7 5 3 și mute nu merge cu alt telecomanda a tv-ului. Ajutați pe cineva?

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Alt telecomanda" este o telecomanda universala?
Daca da, de ce nu-ti cumperi una originala?
https://www.emag.ro/....../DBV5SJBBM

| theflorinkilba explică (pentru Bula):

Pentru că nu mai am pe stoc

| Bula a răspuns (pentru theflorinkilba):

Tu nu ai pe stoc sau ei?

| theflorinkilba explică (pentru Bula):

De la cineva?

| theflorinkilba explică (pentru theflorinkilba):

Probabil unii nu au pe stoc

| Bula a răspuns (pentru Bula):

Mai poti incerca si o telecomanda Philips RP520 (universala)
https://telecomandanoua.ro/produs/telecomanda-televizor-philips-rp520
Suna la ei si intreaba daca aceasta telecomanda are TOATE functiile celui original, inclusiv meniul!

| theflorinkilba explică (pentru Bula):

Probabil majoritatea telecomenzilor universale 4 in 1 au pe stoc la magazin fizic

| theflorinkilba explică (pentru Bula):

Doar telecomanda cu radio Philips au pe stoc în magazin din bucurești

| Bula a răspuns (pentru theflorinkilba):

Ti-am trimis mai multe link-uri, unde poti cumpara telecomenzi (inclusiv originale), la pret de 25-30 lei.
Suna-le si comanda de acolo!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce televizor ai? Tub Led sau lcd, gasesti telecomenzi originale pe maica domnului lizeanu mergi cu modelul televizorului care este pe carcasa scrie l pe o foaie si ei iti gasesc telecomanda originală

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Ce frumos ai scris. Mi-au dat lacrimile, premiantule... Ești la grupa zero, nu?