| GymmyCool a întrebat:

Am vrut să intru recent pe Yahoo Mail ca să îmi verific mail-urile. Când dau să intru, mă conectează, dar când vreau să intru la mail-uri mă pune să-mi scriu din nou parola. Am scris parola, dar când dau sign in, mi se deschide același lucru, adică îmi cere să bag parola din nou, nu-mi spune că ar fi greșită, de fapt, nu-mi spune absolut nimic. Ce pot face? Mulțumesc, Funda.

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nimica asa au facut astia de la yahoo nu au mai imbunatatit nimica se vor duce de rapa cu tehnologia lor cu tot.

| JohnyMoga a răspuns:

Incearca alt browser like mozila opera crome incearca sa instalez alt browser si vezi daca merge problema poate fi de la brownserul carel folosesti eu ma loghez fara probleme la mail deci e problema la brownser fa cum am zis si vezi tongue

| GymmyCool explică (pentru JohnyMoga):

Am încercat, cu Chrome nu mergea de la început. Apoi am încercat pe Mozila. Aceași chestie.

| JohnyMoga a răspuns (pentru GymmyCool):

Incearca sa-ti faci alt mail si vezi daca merge

| GymmyCool explică (pentru JohnyMoga):

Am încercat acum pe 3 browser-uri. Chrome, Mozilla, Opera. Nu merge.
Și altă adresă de mail merge. Nu înțeleg ce poate să aibă.
Am încercat să mă conectez și de pe telefon, același lucru, nu pot intra.

| JohnyMoga a răspuns (pentru GymmyCool):

Baga id meu sa vb diabolic_takassy@yahoo.com

| GymmyCool explică (pentru JohnyMoga):

Nu pot intra pe yahoo messenger. Se pare că nu mă lasă.

| JohnyMoga a răspuns (pentru GymmyCool):

Ai yahoo mesenger fa-ti alt cont de mesenger man si intra cu ala este imposibil sa poti face