| tonyc7 a întrebat:

Buna, TPU. As dori sa aflu cum procedez pe Instagram pentru a vedea cui i-am dat comentarii la poze in ultimele zile. Am uitat numele unei fete la pozele careia am comentat acum cateva zile si nu reusesc sa o mai gasesc in lista de persoane urmarite pentru ca am sute si sute de persoane acolo.
Dau funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la profilul tau, apesi pe cele 3 linii din colt dreapta sunt, selectezi your activity si dupa your interations.

1 răspuns: