| Anxx a întrebat:

As dori sa stiu care ar putea fi o unitate centrala foarte buna pentru calculator. M-ar interesa pretul si cateva informatii utile
:* Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Depinde ce vrei sa contina unitatea. Daca nu stii componentele unui calculator, spune suma pe care ai dori sa o cheltui pe o unitate pc, si noi iti vom face una incadrandu-ne in banii pe care-i ai la dispozitie.

| m5789932 a răspuns:

Sybell am intels ca vrei o unitate pentru gaming, dar nu ne-ai spus suma, nu ne-ai spus cati bani vrei sa dai pe aceasta unitate pc. Noi iti putem spune o unitate pc care sa coste 100 de milioane lei vechi, dar ai tu banii astia? Asta e problema. ca de restul ne ocupam noi... ai inteles sau trebuie sa mai scriu de 10 ori.

| valy a răspuns:

Pe acesta til recomand.
Ai tot ce vrei.
16 GB ram.
2 placi video.
carcasa care nu ti se aude zgomotul.
Memorie de 2 terra.
Poti rula orice joc fara probleme.
Ce sa mai...
Si un pret te ajunge la vreo 40 de milioane... Sfatul meu: daca ai posibilitati cumpara-l ca se merita.

| Cosmin a răspuns:

Www.emag.ro Gasesti acolo tot ce iti trebuie!

| Spitfire a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ne spui ce fel de unitate centrala? Una pentru gaming? Sau una doar asa pentru TPU si messenger?happy

| aleexandru a răspuns:

Www.mediadot.ro. Ai aici toate informatiile despre calculatoare+ cele mai noi componente.

| Anxx explică:

Pai in jur de 15-20 de milioane big grin bogdan

| Anxx explică:

Pai una care sa aiba o placa video buna, sa mearga jocurile fara probleme, ca eu de exemplu acum am una la care nu merge nici sims 3.

| Anxx explică:

Uite-te bogdan ca am mai lasat un comment cu cati bani sa dau pentru unitate tongue am zis 15 20 de milioane lei vechi