| alex5259 a întrebat:

As vrea sa imi oferiti o solutie la urmatoarea problema: acum o luna mi-am luat casti noi ( care nu se pot folosi la mp3 ) pentru PC-ul meu. Pana ieri totul mergea bine. La un moment dat partea dreapta a castii nu se mai auzea, ci doar partea stanga. Pentru a fi mai precis se auzea numai daca o miscam si ramaneam in anumite pozitii, dar mai greu, sau cand misc firul. Cateodata isi revin dar apoi incep din nou sa se defecteze. As vrea o solutie care sa ma ajute si in acelasi timp sa merite funda!

Răspuns Câştigător
| TheBoY a răspuns:

Si mie imi merge doar partea stanga, de unde pleca firul acela.Da na... astea sunt castile la 20 de lei. happy Poti sa desfaci sa te uiti, poate ca firul de la difuzorul acela micut s-a dezlipit.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a stricat cablul. Altele la rand, nu merita sa te apuci de reparat.

| J0nas a răspuns:

Sunt casti stricate... Ar trebui sa le repari sau sa cumperi altele.