| TTSP a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa imi pun navigatie pe masina, dar am o nelamurire. Multe navigatii au bluetooth, prin care poti sa-ti conectezi telefonul pentru a pune muzica de pe Youtube, spotify etc, fara cabluri, CD sau stick (direct pe difuzoarele masinii). Aici vine nelamurirea: sa zicem ca imi pun muzica preferata pe navigatie (prin bluetooth), dar vreau sa folosesc si Waze. Daca intru pe Waze, de pe navigatie, muzica pusa de pe bluetooth ramane pornita chiar daca am lasat-o in background, nu? Ar fi destul de nasol sa am de ales intre Waze si muzica.
Am gasit 2 navigatii ce se potrivesc la masina mea (Santa Fe)

https://www.emag.ro/......DYSRLYMBM/

https://www.emag.ro/......DV2RLGBBM/
Orice ajutor este bine venit! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Cica linkurile paginilor mai sis mentionate nu simt valide. Mai pine odata linkurile.

| dinaprilie a răspuns (pentru TTSP):

Din ce am citit imi lasa impresia ca nu intercationeaza una cu alta. Si in okus am vazut ca iti poti pune aplicatii direct pe casteofonul acela.

| TTSP explică (pentru dinaprilie):

Da, probabil ca se poate cu ajutorul unei aplicații. Multumesc