| myrcyca a întrebat:

Salut,
Detin o navigatie dedicata auto cu sistem Android 8.0 versiune 2.88.De ceva timp se intampla ceva ciudat in sensul: cand ascult muzica [pe Sotify sau TuneIn sau de pe memory stick sau vizionez un clip pe Youtube sau ma uit la un post de tv ] dupa un timp nu se mai aude bine sonorul in difuzoarele din partea dreapta a masinii [doar in partea dreapta]. Curiozitatea vine din faptul ca daca dau pe radio sonorul e perfect. Doar cand ascult programe online pe internet sa intampla acest lucru. Daca pornesc masina [mai tarziu sa zicem] si ascult online la inceput se aude bine apoi incepe din nou sa distorsioneze si sa se reduca volumul.
Ma repet pe functia radio nu se intampla acest fenomen.Am verificat acest lucru schimband sa zicem Spotify cu radio.Pe Spotify distorsioneaza pa radio e perfect.
Va rog daca ma poate ajuta cineva sa rezolv aceasta problema!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, asa mi se intampla si mie la o unitate mai ieftina. Nu are Android dar are video si alte minuni.
SI la fel, cateodata pe dreapta, daca dau pe balans sa se auda doar dreapta, se aude distorsionat, si mai incet.
Cateodata isi revine cand dau mai tare.
Eu am crezut ca e de la baterie si am tot zis sa o incarc sa vad.