| Abibina a întrebat:

happy As vrea sa-mi iau un iPhone 3gs de la un coleg de clasa, second hand bineinteles. Il vinde foarte ieftin si ma gandesc ca e o afacere buna. Ce parere aveti despre acest telefon?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o afacere buna dar... in locul tau nu as lua de la un coleg ca daca ti-l da stricat poate nici nu iti da banii inapoi, acum nu stiu sigura ca nu l-am cunoscut.Asta e parerea mea dar mai bine strange-ti bani si i-ati altul nu neaparat iPhone 3gs

| Abibina explică (pentru anonim_4396):

Nu am bani pentru un iPhone nou. Si colegul respectiv mi-e in acelasi timp si prieten. Oricum, nu asta e problema. Eu vreau sa stiu strict tehnic de ce e capabil.

| Martina5 a răspuns:

E foarte bun și eu am unul

| Zoella a răspuns:

Eu cred că, dacă îl vinde ieftin, este stricat sau e pe punctul de a fi stricat. Eu zic să strângi bani şi să-ţi iei tu unul de la un magazin de specialitate (de exemplu Media Galaxy).

| Abibina explică (pentru Zoella):

Nu-l vinde pentru ca e stricat, il vinde pentru ca are nevoie de bani. M-am uitat si eu la telefonul respectiv la scoala si pare in regula. Eu ma refer in general, ce parere au utilizatorii de iPhone de el.

| cristina202 a răspuns:

Ai grija! Iphonurile nu se pot repara...in cazul in care se strica il poti arunca... evident nu ma refer la baterie si ecan care se pot inlocui.