| Mizzy a întrebat:

Buna TPU.Aş vrea sa stiu cum imi pot schimba poza de profil de la aplicatia asta. Cand apas sa imi aleg o poza din fisierele mele nu se intampla nimic.De ce oare? E din cauza mea sau a aplicatiei?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegi fisierul ca de obicei dar va trebui sa astepti 24 de ore pana ce poza ta va fi aprobata de catre un administrator

| Ralukafay a răspuns:

De la care aplicatie?

| radu877 a răspuns:

Incearca sa redimensionezi fotografia. Se poate ca ce ai tu in telefon sa fie la rezolutie mare. Dupa ce redimensionezi fotografia, incearca din nou. ar trebui sa mearga sigur.

| Mizzy explică:

Cand apas pe butonul "Alege fisierul" nu imi apare nimic.Nu se dschide nicio fereastră (nu fereastra din sticla).am incercat si la o rezolutie mai mica, dar tot nu merge.

| StrikerRo a răspuns:

Se schimba ea ai rabdare.
Trebuie sa astepti minim 24 de ore