| emyy31 a întrebat:

Buna tpu.as vrea sa stiu si eu duce pa ies de pe facebook cate minute imi mai ramane chatul conectat.adica el nu se deconecteaza chiar atunci.dau funda

6 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Pai...In jur de 10, 15 sau 30 minute.

| Anonim0078965 a răspuns:

De fiecare data trebuie sa dai pe deconecteaza-ma pentru a te deconecta...altfel risti sa ramai conectat laughing

| blintzz a răspuns:

Dupa 5 minute. Funda?

| emyy31 explică (pentru blintzz):

Si eu ce sa inteleg.5.10,15,2laughing)

| NoName191 a răspuns:

Nu mult. 2-3 minute. Atunci când cineva acesează căsuța ta de chat, și tu ești deconectat însă facebook-ul nu a prins actualizarea, te deconectează în acel moment. Sper că te-am ajutat. happy

| KittyGirl63 a răspuns:

Depinde. de obicei 2 min asa. funda? happy