| VlaDtz99 a întrebat:

FUNDA! Cand stau pe Facebook dupa 2 minute mi se deconecteaza chatul fara a ramane fara internet(se deconecteaza automat) si nu stiu de ce! Si nu mi se conecteaza la loc decat daca dau refresh la pagina.

6 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Incearca sa intri pe Facebook cu un alt browser.
Daca nu folosesti google chrome, incearca-l: https://www.google.com/......e/browser/
Daca nu reusesti sa rezolvi problema conteacteaza-ma, mult noroc!

| VlaDtz99 explică (pentru Slavian):

Da'mi id'ul tau ca nu'ti pot trimite mesaj deoarece junt junior.

| Denisa_Denisa_1995 a răspuns (pentru Slavian):

Mie mi se deconecteaza chatul dupa cateva secunde indiferent ca intru de pe Mozila sau de pe Chrome. Ai vreo alta idee ce sa fac in legatura cu asta?

| DjZen a răspuns:

Si eu am aceeasi problema probabil o fii de la ei

| DannyNick a răspuns:

Asa mi se intampla si mie din cand in cand, asta e ca e traficul prea mare sau ai netul mai slab.

| ramona1989 a răspuns:

Probabil este o eroare de la ei si eu am aceeasi problema