| florinpaula a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti de ce imi apare cand ma uit la poze pe facebook, imi scrie asa : ¨windows internet explorer( nu raspunde)¨. Stiti cumva de ce?

Răspuns Câştigător
| jumbobadboy a răspuns:

Hai sa iti zic ceva sti care sunt cele mai incete 3 lucruri din lume? Ti le zic eu:melcul, broasca testoasa si internet explorer.Incearca sa folosesti google chrome, mozila(firefox) sau opera.Eu iti recomand google chrome e cel mai bun.(funda?)

| florinpaula explică (pentru jumbobadboy):

Da ai dreptate cu cele 2, al 3-lea ramane de vazut

3 răspunsuri:
| Furny a răspuns:

Ai netul prea lent incearca sa downloadezi firefox o sa mg mult mai bine

| irry a răspuns:

INTERNET EXPLORER este cel mai incet browser, schimba-l ..si s-ar putea sa iti mearga.