| Zh3us a întrebat:

As vrea sa va rog ca cineva sa ma ajute cu yahoo messenger deoarece cand incerc sa-l instalez imi da eroarea :
""Yahoo! Messenger in unamble to download files needed for installation.Please check firewall settings and retry installation""
ce sa fac?
- Am dezinstalat Messengerul
- Am dezactivat firewall
- Am dezactivat antivirusul
Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Poate ai luat tu o versiune mai veche poftim incearc-o pe ultima : https://messenger.yahoo.com/. Cat despre firewall, daca tot la fel iti face nu trebuie sa-l dezactivezi complet ci sa alegi de acolo doar yahoo messenger. bft

| Zh3us explică (pentru Jipa95):

Pai da, asta e versiune si nu merge nici asta nici alta mai veche. sad

| Zh3us explică (pentru Jipa95):

Mersi pentru informatii Jipa95, nu a mers dar am rezolvat singurwinking. Totusi de declar ca ai dat raspunsul corect.

4 răspunsuri:
| Zh3us explică:

Ma ajuta cineva?

| Zh3us explică:

Pai aceasta e versiunea