| Miruna04 a întrebat:

TPU! As vrea si eu sa imi spuna cineva cum pot sa adaug la Mozzile Firefox, cand mi se deschide browser-ul, sa mi se deschida mai multe pagini, asa cum fac la Chrome. Si as mai vrea sa stiu cum fac ca atunci cand dau "fila noua" sa imi dea mai multe variante pe care eu sa le aleg, tot ca la Chrome! Sper ca ati inteles ce vreau sa spun, si astept raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

In primul iti trebuie o versiune noua de Firefox, de preferat ultima.
Apoi, ca sa deschizi mai multe pagini atunci cand intrii, faci urmatoarele:
1. Tools > Options > General si unde scrie Start page, intruduci cate pagini vrei tu, atata timp cat sunt separate cu "|".
Ex: www.google.com|www.facebook.com|www.youtube.com
Si nu cred ca stiu la ce te referi cu a doua intrebare.
Eu cand deschid o "fila noua" imi apar mai multe ecrane mici care-mi arata niste optiuni, dar daca vreau sa activez/dezactivez optiunea, in dreapta-sus a filei, sunt niste patratele mici, daca dai lick pe ele, poti dezactiva/activa optiunea.
Cred ca depinde si ce versiune de firefox ai, incearca s-o descarci pe ultima.

| Miruna04 explică (pentru MenInShadow):

Multumesc mult, am reusit! M-ai ajutat foarte mult, e bine ca ai inteles ce am zis eu acolo in legea mea happy

| MenInShadow a răspuns (pentru Miruna04):

Cu placere.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

AI xshpe modalitati. Nu o ai in romana, ce e asa mare filozofie?

| Miruna04 explică (pentru KodrutZ):

Codrut, ma asteptam la un raspuns mai competent. Multumesc oricum pentru efort!

| KodrutZ a răspuns (pentru Miruna04):

Vad ca te-a rezolvat partial MenInShadow cu mura-in-gura, la partea competenta de intrebare pe care am inteles-o pe la a patra citire raspunsul (unul dintre ele) ar fi pluginul asta - https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/bookmarks-as-home-page/

| Miruna04 explică (pentru KodrutZ):

Ti-am mai spus ca imi plac oamenii inteligenti? De ce mai raspunzi, daca tot iei peste picior?

| KodrutZ a răspuns (pentru Miruna04):

Ti-am raspuns ca sa completez raspunsul lui. Am luat peste picior ce merita luat peste picior, am tratat serios partea serioasa.