| TheAxeEffecT a întrebat:

Aseara tot schimbam rezolutia la laptop pentru cs 1.6 pentru ca acolo cere 1280x. si eu am 1366x768 dar imi mergea pe full screen.Acuma imi merge pe rezolutia de la cs...dar faza e ca eu aseara ma tot jucam cu rezolutia si am Windows 7 Ultimate iar acolo la rezolutie am mai adaugat un display si eu ca prostul am dat >ApplyOk iar apoi s-a facut tot ecranul negru.Nici o iconita nici welcome nu apare cand intru in laptop! Si acuma sunt pe safemode...deci care ma poate ajuta va rog eu Urgent!sad

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Intri in Control Panel==>Display
In stanga "Change display settings" si de acolo la "detect" alegi laptopul (numele lui) "1"
Mai jos in "Display" o sa ai si ce ai introdus tu si il stergi(pentru siguranta sa nu mai treaca in display 2) thumbs up

Apoi restart big grin

| TheAxeEffecT explică (pentru stlucian):

Am rezolvat dupa 5 min dupa ce am pus intrebarea! Dar nu puteam intra in display pentru ca ecranul era negru nimic nu se vedea! Am intrat pe safemode la display dar nici acolo nu a fost... aparea doar un ecran! Cel BUN! Dar am vazut pe net sa dau un restrore la windows si a mers oricum thx broohappy ai funda

1 răspuns: