| SecretName1234 a întrebat:

Astazi am intalat un program in psp si dupa ce l-am instalatmi s-a stins psp-ul. L-am repornit si cand il aprind ledul verde ramane aprins dar ecranul ramne negru.Va rog frumoas sa imi spuneti ce este de facut!
Multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Nu ma intind la detalii. Se poate rezolva. Ai nevoie de o baterie pandora si de magic stick. Cauta pe net mai mult sau daca nu, cauta pe cineva care modeaza PSP. El nu e defect fizic.

2 răspunsuri:
| bestialu96 a răspuns:

Ce model psp e? 1004? 2004? 3004?
ce versiune era? 5.31 6.31 6.37?
ce program ai instalat?

daca ai psp 3004 si ecranul este negru si luminita de la power este verde, ai facut brick la psp adica l-ai stricat, si nu mai poti face nimic chiar nimic decat sa schimbi toata baza de placa de la psp care costa vreo 450 de lei...
iti spun din propia experienta si eu am patit la fel cu un 3004. winking peace funda daca se poate big grin

| SecretName1234 explică:

Psp 3004 versiunea 6.39