| Radu453 a întrebat:

Azi de dimineata cand am aprins pc nu mergea, nu se vedea ecranu' si cand apasam pe buton sa'l sting nu mergea, si motorul se auzea ciudat dc?crying((((((

Răspuns Câştigător
| Herysys a răspuns:

La care buton te referi de pe ecran sau carcasa?
daca la cel de pe carcasa vezi ca pe placa de baza ai un loc (o mufa)unde sunt bagate mai multe cabluri colorate subtiri care vin de la carcasa iei cartea de la placa de baza si si verifici daca nu a iesit vreunu daca a iesit te uiti in carte carui pin ii corespunde

4 răspunsuri:
| lebek01 a răspuns:

Cand vrei sa il stingi fortat, tii 5 secunde pe buton. era rece, probabil asta e cauza

| Radu453 explică:

Nu merge sad am tinut apasat 1 minut si... si rece nu e ca e cald in camera ce are?crying