| andrejko111 a întrebat:

Azi vreau sa imi cumpar o baterie noua pentru telefonul meu Samsung Galaxy S3! Dar vreau sa zic ca bateria veche nu are nimic! SI ma intrebam daca o sa se intample ceva daca cand se termina o baterie sa pun alta? happy

Răspuns Câştigător
| YoungCaesar a răspuns:

Absolut nimica, insa fi atent la acumlator. Niciodata sa nu fie descarcata pana la 0% si incarcata pana la 100%, poate ca ti se pare o prostie insa este asa, asa va avea o viata mai lunga! :-)

| andrejko111 explică (pentru YoungCaesar):

Ok mersi mult ai funda de la minewinking

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce cumperi alta daca cea veche este buna? Posibil ca cea noua, depinde si de unde o cumperi, sa fie mai proasta ca cealalta.Si ce crezi ca s-ar intampla cu alta baterie? Nimic. Daca se incadreaza in aceiasi parametri cu telefonul.

| YoungCaesar a răspuns:

Salut!

Ia-ti un acumlator extern, vei face mai bine.
Link: http://m.emag.ro/......ri-v8485/c

Sper ca te-am ajutat!

| andrejko111 explică (pentru YoungCaesar):

II prea tarziu acum pentru ca deja am trimis comanda deci te rog sa imi zici daca s-ar intampla ceva telefonului happy! Oricum mersi pentru sfat!winking

| YoungCaesar a răspuns:

Eu sunt incantat ca te-am putut ajuta! :-)