| Xenoverse a întrebat:

Salutare, pe ce site pot gasi o baterie noua pentru telefonul meu Samsung galaxy a3, vreau sa o inlocuiesc pe cea veche dau funda.

7 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Bateria nu poate fi înlocuită de utilizator

| Xenoverse explică (pentru LTAA):

De ce?

| LTAA a răspuns (pentru Xenoverse):

Telefonul e unibody si nu permite acces la baterie decat prin dezasamblarea completa a telefonului, care rezulta in pierderea garantiei, daca nu se efectueaza la service

| Xenoverse explică (pentru LTAA):

Telefonul meu a iesit deja din garantie, deci pot sa-i cumpar o baterie noua si sa dezasanblez telefonul ca ma pricep si eu cat de cat, am vazut multe tutoriale pe yt.

| LTAA a răspuns (pentru Xenoverse):

A3 ce an?

| Xenoverse explică (pentru LTAA):