| garofita239 a întrebat:

Calculatorul meu porneste greu de vreo 1 luna eu nu prea stau pe el acum il pornesc si imi arata ecranul negru si face un bazait si sta mult timp asa dupa becul de la unitate se aprine mai sta cat sta si porneste arata Acer cum porneste el de obicei, iar dupa trebuie sa il scot din priza de vreo 3, 4 ori si porneste in acele 3, 4 ori arata repair yuor pc dupa diagnosig your pc arata untext scris nu inteleg ce zice are niste termeni de imformaticieni si apare restar, avadance options. Daca dau restart calcultorul porneste din nou in schimp daca dau avadanc options apare continue repair ceva de gen si inca ceva care nu am retinut! Deci eu vreau sa va itreb ce problema exista si cat ar costa o reparatie? Apropo nu am progame sa elimine virusi!

Răspuns Câştigător
| Devylgreen a răspuns:

Pai asa am patit si eu trebuie sa desfaci pc-ul si sa-l stergi de praf la procesor sau daca nu te pricepi du-l la reparat si o sa-ti zica mai multe erori din pc! Il duci de unde ai cumparat pc-ul! Nu stiu cat costa o reparatie fiindca eu nu l-am dus niciodata eu l-am desfacut singur! Bafta!

| garofita239 explică (pentru Devylgreen):

Multumesc pentru sfat eu nu apuc in niciun caz sa demontez nu ma pricep daca as fi stiut nu mai puneam intrebarea cand vad atatea fire nu mai inteleg nimic!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Pc are nevoie de o revizie buna. mergi la cineva ce pricepe.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Trebuie sa ii reinstalezi windows-ul

| garofita239 explică:

Nu ma pricep eu in niciun caz nu le am cu din astea trebuie sa l duc reparat multumesc pentru sfat daca ma apuc eu stric calculatoru asa mai bine ma duc la cine stie!