| eneandra77 a întrebat:

Care tableta este mai buna? Samsung Galaxy P3100 2 7.0 sau E-Boda Supreme X200? As dori sa o folosesc pentru jocuri, aplicatii, internet. happy (sa imi spuneti si de ce este mai buna)
Dau fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| JustABelieber a răspuns:

Crede-ma Samsung Galaxy P3100.Este cea mai buna.Eu o am de cateva luni si nu se blocheaza, jocurile sunt super, camera e destul de buna de 3, 15. Pozele sunt destul clare.Dca ai Wifi si viteza cat de cat o sa mearga pe net ca vantul.In o secunda ajungi pe fb din meniul pricipal.Memoria de 8 GB sau 16 happyMuzica se aude perfect (difuzoarele sun t foarte bune)Cred ca ti-am spjus aproape tot. Apropo are functie de telefon si 3G.Ai grija sa nu iei 110 pentru ca nu are 3G chiar daca e mai ieftina.Pe scurt, e perfecta!

| eneandra77 explică (pentru JustABelieber):

Asa raspuns mi-am dorit laughing mersi mult, m-ai convins! happy

| JustABelieber a răspuns (pentru eneandra77):

Cu placere! laughing

7 răspunsuri:
| Dinamovistul101 a răspuns:

Samsung Galaxy P3100 2 7.0

| eneandra77 explică (pentru Dinamovistul101):

De ce? happy

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru eneandra77):

Pai este mai bun pentru ce ai cerut tu la intrebare.big grin

| eneandra77 explică (pentru Dinamovistul101):

Aha big grin mersi

| emma1222 a răspuns:

Samsung galaxy P3100 2 7.0 asa am eu doar ca nu am de sim si o folosesc pentru internet si jocuri