Întrebare recomandată | RappMusicc a întrebat:

Am o tableta E-boda supreme x200 si am la ea un adaptor de usb in care intra stickul de la net si alte stickuri! Cum sa fac sa mearga netul?

Răspuns Câştigător
| XYZsnick a răspuns:

Nu este de net, este doar de stckuri usb, si eu am e-boda impreseedpad3d e1

| RappMusicc explică (pentru XYZsnick):

Si de ce are butoane de volum si are si pe ecran butoane! Alea reale nu imi merg adica imi apare altceva pe desktop si alea virtuale maresc si micsoreaza volumul!

| XYZsnick a răspuns (pentru RappMusicc):

Nu stiu... eu n-am mai auzit de problema asta... poate ar trebui sa te duci la service cu ea, ce iti apare pe desktop de la alea reale?

6 răspunsuri:
| RappMusicc explică:

Dau funda!

| kAmElUs a răspuns:

E mai complicat! trebuie sa chiemi pe cineva aici, sau citeste instructiunile ca acolo iti zice tot!

| ssob a răspuns:

Daca ai stickcul de la net il bagi si dupa o sa iti mearga.