| flaviangel a întrebat:

Ce credet despre nokia C3? dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| Silence_1239 a răspuns:

Dupa parerea mea e un telefon destul de bun! Camera normala, sunetul tot trebuie sa fie bun! Are microSD! si nu e foarte scumPhappycred ca meritahappyhappytongue

2 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Foarte echilibrat ca performante, baterie si functionalitate.
Multa lume am auzit ca e multumit de el, se misca rapid si pare foarte practic din ce am butonat cateva minute pe el.
Si este foarte rentabil are pret bun.

| Didi908 a răspuns:

Am telefonul Nokia c3 de o luna jumate! imi place foarte mult pot sa-mi pun in agenda o sumedenie de prieteni am jocuri frumoasehee hee pozele ies faine si vidiourile la fel ai internet dar faza ii ca trebuie sa ai un cablu si sal bagi la pc...ai muzica moooltha etc... imi place motlh telu si sunt chiar multumita de el! Fundita