| moneda a întrebat:

Buna TPU ce firma de laptopuri e mai buna HP sau Asus?

18 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

HP deoarece Asus încă progresează.Hp a ajuns la maturitate și hardware-ul de Hp mi se pare mult mai stabil decăt a celor de la Asus unde încă se inovează și testează tot felul de chestii, dar cănd vor stagna vor depăsii Hp-ul.Succes

| mgtow a răspuns:

Hp o depaseste mult pe Asus.

| VladPetcu a răspuns (pentru mgtow):

Eu am avut si Assus si HP modele similare. Si mai bun o fost Assus. Deci eu zic Asus Totusi in prezent am un Dell latitude E 6400.

| Gas a răspuns:

Depinde de caracteristicile modelului...nu este marca un criteriu de a-ti alege un laptop parerea mea. Lucrez in it si ma ocup si de trimis produse defecte spre serviceuri si sincer cel mai des trimit in service Lenovo, rar cate un Asus sau un HP...

| laptopnews a răspuns:

Ambele sunt bune! Depinde de configuratie si de modul de utilizare! happy

| CharlieHarper a răspuns:

HP,cel putin eu nici nu m-as gandi, am 2 prieteni care mai repara laptop-uri, care crezi ca sunt modele care le primesc cele mai des? Asus si Acer, sa fugi de firmele astea cat poti de tare happy

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. HP face laptopuri de cand se stiu ei...au ceva experienta. Asus sunt mai buni si mai ieftini... funda?

| i86e2 a răspuns:

Asus e mai bun. Uite de ce:
http://i.imgur.com/bYduJ.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| i86e2 a răspuns (pentru moneda):

Da, adică se strică cel mai mult dintre toate firmele, de asta e cel mai sus. Traduce cu google translate dacă nu înțelegi ce e acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| i86e2 a răspuns (pentru moneda):

Apple e mult prea scump. Dacă ai bani de aruncat, ia-ți Apple. Eu cu aceeași bani mi-aș lua două laptop-uri la fel de bune.

| VladPetcu a răspuns:

Clar Assus este cel mai bun.Grafica, procesor si tot.
Funda?

| SerbanElyan a răspuns:

Clar, Asus!

| Valy2000 a răspuns:

HP e mai buna funda plzz!

| Andradacopilnebun a răspuns:

Iti spun eu ca Asus, acum am un Asus de un an si ceva si sunt foarte multumita de el. love struck

| Dobroiu_Cata_1995 a răspuns:

Nici una cele mai bune sunt Apple si waio Sony

| windows8 a răspuns:

Asus logic are procesor bun si grafica buna si are mukta memorie este si rezistent