| alexutu001 a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre nokia x2? mie mi se pare destul de bunicel telu d. p. d. v calitate/pret. V-as ruga pe cei care aveti un astfel de tel sa-mi ziceti cat tine bateria si multe detalii despre el. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| LightBlue a răspuns:

Eu il am. imi place. se aude mai tare decat 5800, si singurul lucru care nu`mi place este faptul ca are folie pe obiectiv si blitzul intra practic in cadru cand faci poza cu el. dar o poti da jos. Bateria umbland in continuu pe el de 2 zile [ ma refer la faptul' ca am facut cel putin 50 poze, am vorbit la telefon, am ascultat muzica, dar m`am si jucat pe el...] si stand in stand by 2 nopti inca ma tine.

eu zic ca merita happy.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria tine foarte mult 5 6 are camera excelenta blitz puternic si scoate de scoala mortii

| aLLii a răspuns:

Frateeewinking\
Detalile le gasesti pe netwinking
Eu nu am acest telefon, dar o prietena de-a mea are si este foarte bun big grin