| livia123rotaru a întrebat:

Buna!

ce parere aveti despre telefonul Vodafone smart 7 prime?

cel mai bun raspuns primeste funda!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SticlaFaraDop a răspuns:

Salut! Ai avut noroc si am dat peste întrebarea ta, eu scriu de pe acest telefon...Ca si design e foarte fain mai ales ca e subțire si ecranul e un Amoled in stil Iphone pe margini, foarte puțin curbat, dar in ciuda design-ului e cam slăbuț pentru jocuri si pentru solicitare mare, are un procesor de 1. 1Ghz, dar merge bun pentru jocuri jocuri low-medium, dar ce vrei e un telefon primit la abonament sau pe puncte, nu te aștepta de la el sa fie ca si Samsung, Iphone, lG, Sony sau alte brand-uri de top, e destul de bun si ca baterie si camera e ok, bateria ti-ne o zi daca vorbesc si intru PUTIN pe net, dar daca il soliciți se termina repede. Te-aș sfătui sa il vinzi bănuiesc ca e nou inca si mai pui 300 lei maxim si îți iei un Samsung j5 sau j3 2016 care sunt foarte bune pentru prețul lor! Succes si te rog FUNDA!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SticlaFaraDop a răspuns (pentru livia123rotaru):

Chiar îți recomand!laughing

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

O gluma proasta. 1GB RAM? Really?
Mai pune niste bani si cumpara-ti un Bluboo Edge!
http://www.pcgarage.ro/......m-4g-gold/

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Telefoanele primite pe puncte sau achiziționate de la firma Vodafone nu sunt chiar pe măsura aşteptărilor! Sunt bune la orice funcţie, însă nu se compară cu firme precum Samsung, Iphone şi LG.Ca orice telefon, îţi poate ţine puţin bateria, sau să ţi se blocheze.Meriţi"a doua şansă"

| andrada2222 a răspuns:

Nu, nu prea e ok mai bine iti iei un Samsung sau Huawei sau etc