| hulkwirine a întrebat:

ce telefon as putea sa-mi cumpar pina la 1010 ron cu android si ot muzica-adica sa cante bine si tare, si acumulatorul sa tina mult?

13 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Daca poti ridica suma pana la 1025 iti recomand http://cur.lv/gcq8
Daca vrei 1010 fix poti cumpara http://cur.lv/gcqd care este probabil cel mai bun telefon pana in 1000ron.

| Zeuss1smyname a răspuns (pentru Ionait):

Uite aici link-urile fără AD-uri:
http://www.pcgarage.ro/smartphone/samsung/i9070-galaxy-s-advance-8gb-white/

http://www.emag.ro/......EK7VKBBBM/

Că fomistul ăsta pentru 0.010 $ ar fi în stare să mânânce rahat.

| Ionait a răspuns (pentru Zeuss1smyname):

1. Ti-as fi recunoscator daca ai elimina acele insulte din raspunsul tau.
2. Daca tot fac "munca voluntara" la fel de usor as putea sa imi scot si eu ceva din asta.

| Zeuss1smyname a răspuns (pentru Ionait):

Dacă chiar voiai să îţi iasă ceva şi să n-o faci ca un ţăran, eventual puneai ca alternativa link-urile fără AD-uri. Poate băiatul nu vrea să-ţi dea ăia 0.010$.
Asta miroase a ţigănie sincer. E ca atunci când intri pe un site care are force-vote, adică nu te lasă să umblii pe site până nu votezi site-ul(forţat)

| Ionait a răspuns (pentru Zeuss1smyname):

Inca o data. E munca voluntara. Daca imi iese si mie ceva, e OK.

Eu nu am fortat pe nimeni sa dea click pe acele linkuri (acele reclame interstitiale dureaza oricum pana in 10 sec - valoare setata de mine pentru a nu fi deranjante - reclamele afisate nu contin elemente pornografice sau legate de bauturi alcoolice avand in vedere media de varsta a site-ului).

Dintre toate raspunsurile, al meu a fost cel mai la subiect. Banuiesc ca si persoana care a intrebat este multumita de raspuns (chit ca a trebuit sa se uite la o reclama 10 secunde).

| Zeuss1smyname a răspuns (pentru Ionait):

Văd că n-ai înţeles ideea.
Las-o baltă!

| Ionait a răspuns (pentru Zeuss1smyname):

Ow shiet! (e jargon, vezi urbandictionary.com daca ai de gand sa ma iei la rost pentru asta).

Stai ca acum m-am prins. Tu esti un fel de white-knight ( a se citi white-fag ) si ajuti domnitele aflate la ananghie. Asta doar uneori, fiindca din raspunsurile tale jumate sunt troll-wannabe si 1/4 sunt cat de cat pe subiect, restul sunt putin de self-pwn. Apropo, nu o mai arde genul "eu scriu cu diacritice brah, eu scriu corect brah" ca te cam bate gramatica uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net sa fie cu gorila glass sau de acest gen, dar ecranul capacitiv presupune stylus dedicat, daca ai in gand si sa desenezi. mai greu. eu as lua ALLVIEW P5 sau ZTE Grand X IN

| Rayzzor a răspuns:

Depinde..rezistent la zgarieturi, praf, apa sau nu conteaza?

| hulkwirine explică (pentru Rayzzor):

Rezistent la zgaraituri in rest nu conteaza

| Rayzzor a răspuns (pentru hulkwirine):

Iti recomand orice Samsung sau Sony Ericsson.Iti recomand Samsung Galaxy Wonder.e foarte bun..doar ca cred ca e cam 1100-1200 lei. Daca nu, ia-ti un S.E. Xperia U sau Xperia Go.big grin

| Rayzzor a răspuns (pentru hulkwirine):

Am uitat sa spun ca Xperia Go e rezistent la zgarieturi si prafbig grin

| GEEK a răspuns:

De unde îl cumperi, poţi întreba vâzătorul.winking