| Liviu76467 a întrebat:

Cine imi poate explica si mie de ce nu merge sa accesez internetul de pe telefonul meu cu android? Sunt pe cosmote, am abonament si am toate setarile cum spune si pe site-ul lor.Trebuie sa bifez 'Utilizare pachete de date' sau "Roaming date"? Deja am incercat si nu merge nimic.Cine ma ajuta si pe mine? Funda garantata!happy

1 răspuns:
| Reparatoru a răspuns:

In primul rand trebuie sa primesti niste configurari de la ei,cea ce stiu este ca sunt telefoane noi,care nici firmele de telefonie nu au configurarile lor, cel mai bine suna la ei si vezi care este problema, poate te ajuta ei.bafta!