| black34white a întrebat:

Cine imi spune si mie niste componente pentru calculator? Vreau sa imi construiesc unul. pana in 20-25 de milioane. Pentru gaming. ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca vrei iti fac o configuratie pe procesor AMD, azi pe la ora 17:00, caci deja este prea tarziu.

| black34white explică (pentru MskDesign):

Cum doresti. Nu conteaza ce e. Sa fie ceva mai puternic in banii astia. Cat se cat decent. Mersi

| VladyXR a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1123517/
Daca vrei poti astepta pana vine in stoc FX 6300 si e un total de 2500-7, daca vrei schimba pe 6350, dar va costa mai mult.