| Zionius a întrebat:

Vreau sa imi construiesc un PC de gaming de 400 de lei sau mai putin si nu stiu ce componente sa imi cumpar. Poate cineva sa imi recomande niste componente?

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Cu 400 de lei nici măcar placă + procesor de gaming nu-ți iei. Nici măcar placa, sper că e în glumă întrebarea

| DannyR0 a răspuns:

Sper ca e o gluma asta sau ai uitat un 0 la 400 pentru ca, cu 400 de lei nu numai ca nu iti poti face un pc de gaming dar nici unul normal nu cred ca poti sa configurezi, cu mai putin de 400 nici atat.

| Zionius explică (pentru DannyR0):

E bun si un calculator deja construit din fabrica.

| K0sti a răspuns (pentru Zionius):

Ce gluma buna...
Ia: http://www.epasystems.ro/......duo-e8400/
Doar sa bantui pe net si sa vezi un film! Daca mai pui 2 GB RAM si o placa video de vreo 5 milioane, te si joci!

| Khero a răspuns:

In bugetul asta nu se incadreaza nici macar un procesor decent. Nu gasesti asa ceva in banii aia, de fapt nu gasesti nici un fel de pc in banii aia.