| euAnonim100 a întrebat:

Cine stie unde imi pot face reclama pentru site? (in afara de facebook, twitter etc.)
Dau funda celui mai rapid raspuns! (si cel mai bun), iar daca vreti, dau si vot!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Google? youtube?
Dar sa fiu in locul tau nu as face asta. Nu o sa ai succes niciodata cu domeniu gen weebly laughing.
Mai bine bagi banii in host/server sa ai si tu ceva"normal" gen.com/ sau.ro fara weebly.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat esti dispus sa muncesti / cheltui.

In genera site urile au nevoie fie de o optimizare SEO facuta bine si cu cap, fie de reclama agresiva, platita fie ea prin mijloace media clasice (radio, tv, ziar) fie direct la google.

Răspuns utilizator avertizat
| djphilosoph a răspuns:

Mai intai, poti sa-ti faci domeniu gratis si repede.tk pe www.dot.tk si apoi intra pe olx.ro Crede-ma au si o categorie pentru anunturi.
Funda?