| DolceKiss a întrebat:

Cum imi pot schimba numele de facebook?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - SCHIMBARE NUME -> Ca sa schimbi numele intra aici ->>> https://www.facebook.com/settings?ref=mb in dreptul numelui da click pe-> Editeaza

5 răspunsuri:
| matei1411 a răspuns:

In parte dreapta a ta sus este o sagetica apes pe ea -> setarile contului -> si la nume in partea dreapta este "editeaza" scrii ce nume vrei si parola mai jos si dai salveaza modificarile. Funda? big grin merci

| Dilaa98 a răspuns:

Intri la setarile contului happy

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Daca te uiti la bara unde cauti tu pe facebook in coltul din dreapta, o sa vezi o sageata. Dai pe sageata si o sa iti apara mai multe optiuni. Dai pe prima, adica setarile contului. O sa iti apara scris cu mare "CONFIGURARILE GENERALE ALE CONTULUI". Vei vedea ca pe mijloc, primul rand scrie NUME. In partea dreapta a randului scrie editare sau edit. Dai acolo si vei vedea doua campuri de completat. Poti sa iti pui la primul prima silaba din nume, si la al doilea a doua silaba. Sau ma rog, cum vrei tu sa te cheme. Dupa ce ai scris dai pe salvare si gata! Sper ca ti-am fost de foloswinking

Răspuns utilizator avertizat
| bleeah a răspuns:

Langa "acasa" e o liniuta care arata in jos...dai acolo apoi la setarile contului.sh dai acolo unde scrie nume. funda:X