| MusiC1999 a întrebat:

Cum pot face sa imi apara iar castile la sound (windows 7 ) deci ieri nu imi mai mergeau si mama dus la sound imi apareau si am dat disabled si nu imi mai apar iar azi imi vin casti usb cu cd oare imi va merge? acuma nu mi se mai aud nici o pereche de casti sad

1 răspuns:
| AlexSeNNNzor a răspuns:

Incearca sa scoti mufa de la casti si sa o introduci, iar sau intra la volum dai la mixer si dai sa se auda in casti... e posibil sa se fi stricat placa de sunet dar se intampla foarte rar oricum cel mai probabil e de la setariwinking