| MusiC1999 a întrebat:

Ieri nu imi mai mergeau castile asa ca m-am dus la sound si am vazut ca acolo imi aratau ca merg am apasat apoi amdat disabled si dupa aia am schimbat castile care mergeau si nu mai merg ce sa fac? sa imi apara iar castile ca se aud la sound? Dau funda! vreau sa mi se auda iar!

2 răspunsuri:
| Ionescu_Baetica_Petre_1999 a răspuns:

Poate nu fac contact bine in conesctorul jack. Eu de ex am mini 2 si nu merg orice casti cu toate ca am conector jack

| MusiC1999 explică (pentru Ionescu_Baetica_Petre_1999):

Da dar la mine e la laptop happy eu am dat uneva disabled... si nu stiu ce sa mai fac
si azi/maine imi vin casti cu conector usb de gaming. si daca nu merg am dat 500 lei pe ele