| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU,
Cum pot gasi un loc, o locație anume cu o poza? Gen am poza cu acel loc dar nu stiu in ce zona a orașului de afla. Cum îl pot gasi având poza exista ceva site sau?

Răspuns Câştigător
| Rei12 a răspuns:

Poți folosi reverse search de exemplu dacă poza unde ai făcut o e cunoscuta sau ceva de genul cauta reverse search pui poza acolo și site ul iti da poze similare cu poza făcută de tine ar trebui sa meargă presupun altcumva nu știu sincer!