| Alexandrup a întrebat:

Cum pot mari memoria de la placa video daca am 64 mb si windows 7?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu poti.
Am incercat si eu de multe ori si in multe feluri, si nu merge, tot asa o sa o ai.
Daca o sa gasesti pe net un video in care-ti arata ca trebuie sa modifici ceva din bios, nu face ca el, pentru ca te pune sa-ti iei din rami sa bagi in placa, si ce-i drept in loc de 64 iti apare 128 sau 256 dar tot de 64 ramane nu conteaza cat iti arata acolo.
Am mai vazut ceva cu overclock dar iti buleste placa video imediat.
Cea mai buna metoda prin care poti sa-ti maresti paca video este sa-ti cumperi alta.

| Alexandrup explică (pentru MenInShadow):

Daca esti amabil, laptopul asta Toshiba satellite a300 crrezi ca as putea sa il schimbcu un ipad sau ipad 2?

| MenInShadow a răspuns (pentru Alexandrup):

Cred ca da, nu prea ma pricep la scimburi si la cat valoreaza obiectele de genul asta.
Mai pune o intrebare pe TPU si vezi ce aflii.
Daca nu, te duci pe net pe site-uri de anunturi si scrii "Dau laptop Toshiba satellite a 300 pe ipad sau ipad2" si vezi ce oferte-ti vinwinking

3 răspunsuri:
| Exio a răspuns:

Nu poti. Cumpara-ti alta. Gasesti placi bune la 50-100 de ron. happy